14 Şubat Sevgililer Günü’nde Kız arkadaşa ne alınır?

Sevgililer Günü ’nde güzel bir buket çiçek ve şık bir hediye almak tüm kadınların hayali. Eğer yalnızca çiçekle işi kotarırım sanıyorsanız, yanılıyorsunuz! 

Kadınlar için Sevgililer Günü gerçekten çok önemli. Arkadaşlarıyla özel hayatlarının her ayrıntısını paylaşan kadınlar en çok sevgililer gününde kendilerine alınan hediyeler ve yapılan jestlerle birbirlerine gösteriş yapmaktan hoşlanır. Eğer sevgilinize 14 Şubat ’ta  gururla sergileyeceği bir hediye almadıysanız yandınız!

hediye-.jpg

Elbette ki, 14 Şubatta kız arkadaşınıza alacağınız hediyenin hem anlamlı, hem romantik, hem de bütçenize uyabilecek özel bir armağan olmasını istiyorsunuz! Sevgilinize olan aşkınızı en güzel şekilde ifade etmenin yolu, ona olan duygularınızı anlatan hediyeler seçmektir. Bu özel gün için doğru hediye seçimini etkileyen bir şey de, sevgililer gününün anlamını iyi okumak! Tüm özel günlerin birbirinden farklı anlamları olduğu için, her özel günün kendine özgü hediye geleneksel hediyeleri vardır. Bu özel günün ekseninde “aşk” olduğu için, insanların aklına  “Seni çok Seviyorum” temalı hediye fikirleri gelir türünden sevgi mesajları iletebilecek hediyeler gelir!

8d61b8cdd763485b13c0d0903c0ad9da.jpg

Kadınlara hediye almak erkeklere hediye almaktan çok daha kolay çünkü kişisel bakım ürünlerinden pahallı aksesuarlara kadar her şeyi hediye paketinin içine koyabilirsiniz. Ünlü markaların muhteşem kokulu duş jeli, vücut losyonu ve peeling gibi ürünlerini içeren banyo setleri oldukça iyi bir hediye alternatifi.

14 Şubatta sevgilinize seksi bir hediye almak istiyorsanız şık iç çamaşırı ve gecelik takımları akla gelen ilk seçenek. Eğer sevdiğiniz kadına iç çamaşırı ve gecelik hediye etmek istiyorsanız öncelikle utanç duygunuzu yenin ve bir iç giyim mağazasına gidin. Ona kendi zevkinizi yansıtan dantel, saten ya da ipek kumaştan bir çamaşır takımı alın. Bu hediyenin sevgilinizi mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz.

1.jpg

Her kadın makyaj çantasına özen gösterir. Şık ambalajlı makyaj ve manikür setleri 14 Şubat için parfümerilerin raflarındaki yerini aldı bile! Seksi dudaklar için kırmızı ve pembe rujlara yönelin. Tabii ki tek başına ruju hediye edemezsiniz bu nedenle hediyenizi güçlendirecek atkı, fular ya da saç aksesuarlarını inceleyip sevgilinizin stiline uygun bir parça seçin.

Aşk dolu bir 14 Şubat geçirmeniz dileğiyle…