2015 Tesettür Gelinlik Modası

2015te gelin olmaya hazırlanan gelin adayları için şimdiden bir çok tasarımcı gelinlik modellerini görücüye çıkardı. Tabi tesettürlü gelin adaylarınıda unutmamak gerek.

Evlilik kararı alındıktan sonra düğün hazırlıklarına hemen başlanır ve gelin adayları baştan ayağa kusursuz bir gelin olmak için telaşla araştırmaya başlar. Bir çok bayanın en büyük hayalleri arasında yer alan düğün organizasyonu ve nikah merasimininde gösterişli bir gelinlik ile güzel bir gelin olma hususu fazlasıyla önemlidir. Her kadın düğününde giyeceği gelinliğin çocukluğundan beri hayallerini kurmaktadır. Aynı modeli bulamasalarda bir benzer modeli kesinlikle bulunuyor. Ancak gelinlik modeli seçiminin doğru yapılması önemli bir konudur.  O gece geldiğinde bütün gözlerin gelin üzerinde olacağıda göz önüne alınırsa gelin adaylarının bu telaşı haksız sayılmaz.

Tesettürlü gelin adaylarının gelinliklerini genel olarak özel diktirdikleri bilinmektedir. Çünkü firmalar tercihlerini açık gelinliklerden yana kullanırlar ve bu nedenle tesettürlü gelin adayları özel dikim gelinliklere yönelirler.  Fazlasıyla moda evi ve gelinlik tasarımcısı olduğundan  dolayı gelinlik modelleri yelpazesi oldukça geniş. Bilindiği üzere kapalı bayanlar için özel olarak kapalı gelinlikler dikiliyor.

2015 gelinlik modası özel dikim gelinlikleri tahtından indirecek gibi görünüyor. Bu yıl özellikle düşünülerek tasarlanmış bir birinden şık ve gösterişli gelinlikler tesettürlü bayanların beğenisine sunuluyor.

Eğer sizde gelinlik modelinizde tesettürlü modern bir gelinlik tasarımı düşünüyorsanız sizler için 2015 tesettür gelinlik modasından seçtiğimiz bir birinden güzel ve bir birinden şık modellerden hazırlamış olduğumuz fotoğraf galerimizi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.