2015 Tesettür Gelinlik Modelleri

2015 Tesettür Gelinlik Modelleri

Her sene olduğu gibi bu senenin sonuna yaklaştıkça firmalar yeni sezon ürünlerini çıkarma çalışmalarını hızlandırdılar. Gelinlikler içinde bu durum geçerli. Dünyanın hemen hemen her yerinde gelinlikler evlenecek kızların çocukluğundan itibaren hayallerini süsler. Buna karşın genç bayanlar çocukluktan beri hayalini kurdukları gelinliklerin en son moda olmasını ve en güzeli olmasını ve de hiç kimsenin bilmediği giymediği bir model olmasını isterler. Firmalarda bu doğrultuda birbirinden tamamen farklı gelinlikler tasarlarlar ve de bu birbirinden farklı gelinlikleri çok farklı zevklere göre dizayn edilmiş bir çok varyasyonunu çıkarırlar. Böylece aynı gelinliğin bir başka düğünde de giyilme ihtimali azalmış olur. Bunun yanında bazı moda evleri tamamen özel gelinlik tasarımları da yapmaktadır. Böylece genç bayanlar hayallerindeki gelinliklerine kavuşurken moda evleri de bu gelin adaylarının isteğine göre tasarımı tamimiyle özelleştirirler.

2015 Tesettür Gelinlik Modelleri Yenilikleri

Gelinlik markaları yeni yılda özellikle tesettür geinlik modeli tasarlarken bu sene yaka detaylarına daha bir ağırlık verdikleri görülüyor. Genel olarak bir gelinlik alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husu aslında vücudunuza oturması ve gelinliğin beyazının tonunun da vücudunuza gitmesidir. Bunun için özellikle katalog gelinliklerinden kaçınmanızı öneriyoruz. Çünkü katalogtan eğer bir gelinlik modeli bakarsanız yanılabilirsiniz. Beğendiğiniz modeli gördüğünüz katalogdaki manken ile aynı vücut ölçülerine sahip olsanız bile üzerinize alacağınız gelinliğin tonu uygun olmayabilir. Buda sizi rüyalarınızdaki gibi bir düğün yapmaya engel olabilir. Dolayısıyla bizim tavsiyemiz 2015 tesettür gelinlik modellerine bakarken özellikle beğenmiş olsanız dahi öncelikle deneyip vücudunuza nasıl oturduğuna bakmanızdır.

Yeni sezonda 2015 tesettür gelinlik modellerini incelediğimizde diğer göze çarpan en önemli detay ise göğüs kısmının geçtiğimiz yıllara göre daha sade tasarlanıp göbek kısmına doğru süslemelerin ve taşlamaların artırılmasıdır. Bu da gelinliğinizin tamamının bir ihtişam sunması anlamına geliyor. Dolayısıyla gelinliği bir bütün olarak ele aldığımızda bu seneki gelin adaylarının geçtiğimiz sene den daha şanslı olduğunu söyleyebiliriz.

2015 Tesettür Gelinlik Modelleri Resimleri

Aşağıda yeni sezona ait tesettür gelinlikleri görebilirsiniz. Bu galerimizde sadece Türkiye ’den örnekler koymadık. Tüm dünyadaki Müslüman ülkelerdeki gelinlik modellerinden bir derleme yapmaya çalıştık. Umarım hoşunuza gider. Şimdiden gelin adaylarının yapacakları düğünlerde rüyalarındaki gibi düğünler yapmalarını diliyor ve seçecekleri gelinliklerde kolay gelsin diyoruz.

2015 Tesettür Gelinlik Modelleri bu sezonda bir harika.

Aşağıdaki gelinlik modellerine bakarak tüm dünyadaki gelinlik modası hakkında fikir edinebilirsiniz.