2018’de Büyük Olacak 4 Nişan Yüzüğü Eğilimi

Nişanlanmayı planlıyorsanız, Mart’tan Aralık’a kadar “Evet!” diyeceğiniz bir an olabilir. Bu, muhtemelen bir nişan yüzüğü ile dolu bir fotoğraf galerisine sahip olduğunuz ve zaten birkaçını denemiş olabileceğiniz anlamına gelir. . Ve her zaman klasik bir stili (solitaires, pavé bantları ve platin ya da beyaz altın renginde pırıl pırıl yuvarlak kesilmiş taşları düşünün) her zaman sevsek de, her zaman yeni ve etki bırakacak bir şeyler vardır.

Eğer 2018, nişan yılınıza benziyorsa, şimdi de gelecek vaat eden trendlere dalmanın zamanı geldi. 2018’de devasa olacak olan 4 mükemmel nişan yüzüğü eğilimleri için dört takı tasarımcısının fikirlerini sizler için topladık.

Açılan Yüzükler

Jemma Wynne’den Jenny Klatt, “Bu bizim imzalı stillerimizden biri ve bu gelecekteki nişan sezonunu daha da popüler hale getirmeyi bekliyoruz” diyor. Tasarım ikilisinin diğer yarısı Stephanie Wynne Lalin’i ekliyor: “Bu alternatif, ama yine de sonsuz hissettiriyor. Gelinlere kişiselleştirme için gerçek bir fırsat ve bonus veriyoruz – iki taşa sahip olabilir. ”İster elmaslara yapıştığında ister renkli taşlar ile kullanın, olasılıklar sonsuzdur.

Eşsiz Taş Şekiller

“Geleneksel taş kesimler her zaman popüler olacak, ancak biraz daha farklı bir şekle girmeyi tercih eden daha fazla gelin görüyoruz” diyor Klatt. Kalkan kesimini, klasik yuvarlak taşından çok uzak bir köşeli şekli seviyor.

Doğu-Batı Ayarları

Lizzie Mandler Fine Jewelry’ün CEO’su Lizzie Mandler, “Bu tarz bir süredir etrafta dolaşıyor, ancak bu sene daha da güçlendiğimi görüyorum” diyor. “Markiz ya da ovalden armut ya da zümrüt kesilmiş taştan neredeyse her şekile bu şekilde ayarladım. Basit bir siluet almanın ve onu benzersiz yapmanın harika bir yolu. ”

Nişan Sonsuzluk Bantları

Tek bir taş yerine, aşırı lüxbir bant düşünün. Mandler, “Solitaire ayarlarından vazgeçen ve daha fazla ebediyen bant seçen çok sayıda gelin var” diyor. “En popüler stillerimden biri, konik bagetler ve trilyonları değiştiriyor. Büyük bir merkez taş kadar aşırı lüx sağlar, ancak bir solitaire yüksekliği ile rahat olmayan gelinler için daha uygundur. ”

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: nişan yüzüğü modelleri, nişan yüzüğü erkek, nişan yüzüğü gümüş, nişan yüzüğü ne kadar, nişan yüzüğünün anlamı, nişan yüzüğü alyans, nişan yüzüğü tek taş, nişan yüzüğü, nişan yüzüğü hangi parmağa takılır, nişan yüzüğü png, nişan yüzüğü hangi parmağa takılır bayan, nişan yüzüğü altın, nişan yüzüğü altınbaş, nişan yüzüğü al, 2018 nisan yüzügü