Abiye Eşarp Şal Modelleri

 

Yaz günleri yaklaşırken yakınlarınızın düğün, nişan gibi özel günleri için giyim alışverişleri de başlamış oluyor. Kıyafetlerinizin üzerine şık bir türban bağlama ve bunlara uygun olarak türbanın üzerine aksesuar kullanılması pek doğal ihtiyacınızdır. Muhafazakar hanımların özel davetler de en çok istedikleri artık sıradan türbanlarınızın yerine alternatif bulabilmektir diye düşünüyoruz. Modacılar artan yoğun taleplere karşılık verebilmek için işlemeli, boncuklu, payetli, aplikeli gibi pek çok model üretmeye devam ediyorlar. Bu özel günleriniz de giyiminiz de sade veya çok gösterişli bir görünüm elde etmek isterseniz, sizi memnun edecek modeller mevcut olup davetler de şık görünmenizi sağlayacaktır.

Kıyafetlerinizi en doğru şekilde tamamlamanız için öncelikle giysinizin nasıl olacağına karar vermeniz olacaktır. Eğer gösterişli görünmek istiyorsanız size tavsiyemiz türbanınızın sade olmasıdır. Giyeceğiniz elbiseyi sade seçtiğiniz takdir de, sizi güzel bir görünüme taşıyacak olan abiye başı tercihinizin mutlaka hareketli ve sıra dışı olması önemlidir. Aksesuarlar kullanabileceğinizi unutmadan hatırlatmak gerekir ki; taçlar, inciler ve broşlar ile süslemeler yapmanız da sizi davetler de sıradanlıktan çıkarıp bir kademe daha yukarıya taşıyacaktır.

Birbirinden farklı onlarca seçim arasından sizler için beğenmiş olduğumuz abiye eşarp modellerine göz atarak siz de en farklı renkler ile hazırlanmış olan davetler de çok şık olacağınız türbanlara göz atabilirsiniz.

Karşınızda Sıra Dışı Abiye Eşarp Modelleri