Ay yıldız Moda Evi Tesettür 2014 Gelinlik Modelleri

Düşlerinizi gerçekleştirmek isteyen bir moda evi..

Dünya moda trendlerini yakından takip eden Ay yıldız Moda Evi koleksiyonlarındahayallerinizi gerçekleştirmek için kişiye özel çalışmalar yapıyor. Müşterilerinin memnuniyetinin her şeyden önce geldiğini vurgulayan marka, düşlerinizi gerçekleştirmek üzerine kurulu bir sistemle çalışıyor. Farklı temalardan oluşan gelinlikleri ipekli kumaşlar, Fransız dantelleri, ithal satenler ve broderler ile hazırlayıp swarovski taşlar, kristaller ve el işi işlemeler ile oluşturuyor. Özel gününüzün en önemli detayı olan gelinlikler en değerli vakitlerinizi içerisinde geçireceğinizden kendinizi özel hissetmenizi sağlamak için Ay yıldız moda evi sizler için titiz çalışmalarını sürdürüyor. Sizlere gelinlik seçimlerini doğru yapabilmeniz için çok önemli önerilerde bulunan firmanın gelin sesine kulak verelim..

“GELİNLİK SEÇERKEN;

Hepimiz farklı fiziksel özelliklere sahibiz. Kimimizin boynu kısa, kimimizin kalçaları geniş… Gündelik hayatta seçtiğimiz kıyafetlerde bunları bir şekilde çözebiliyoruz. Önemli olan gelinlik seçerken dikkat etmemiz gerekenler…

Hayal ettiğiniz gelinlik belki de vücut tipinize hiç uygun olmayabilir.
Önerilerimize kulak verin ve vücudunuzda fazla
ön plana çıkarmak istemediğiniz özelliklerinizi küçük hilelerle gizleyin.

Tüm kadınların en güzel görünmek istedikleri gün hiç şüphesiz düğün günleridir. Bu günde harikulade görünmek için gelinlik seçimini doğru yapmak çok önemlidir. Saten, organza, dantel, tafta… Fırfırlı, işlemeli, kabarık, korseli, dar…

Renk olarak beyaz yine en favori renk olmaya devam ediyor. Bunun yanında ekru ya da pastel pembemsi renkler de tercih edilmeye başlandı.
Hayatınızın bu en özel gününün elbisesini seçmek için ilk tavsiyemiz olabildiğince çok butik ve dergiye bakıp fikir edinmeniz olacaktır. Bunun yanında gelinlik seçerken yanınızda annenizin ya da çok yakın başka bir akrabanızın bulunmasını tavsiye ederiz. Ayrıca bir profesyonelden destek almak ve onun fikirleri sizin kusursuz görünmeniz için çok önemlidir.
Başta da belirttiğimiz gibi gelinlik seçimini doğru yapmak çok önemlidir. Tabii ki her gelin çok güzeldir. Bizim amacımız sadece ufak tefek kusurlarınızı örtbas edip güzel taraflarınızı ortaya çıkarmak için bazı önerilerde bulunmak…

Armut vücutlar
Armut vücutlu bir kadının omuzları kalçalarından daha dardır. Aradaki farkı mümkün olduğunca aza indirmek için hafif vatkalı gelinlik modellerine bakabilirsiniz. Bunun yanında ince kumaşlı gelinlikler yerine daha kalın kumaşlı modelleri tercih etmenizi öneririz. Kalçalarınız geniş ve yuvarlaksa düz kesimli modellerden uzak durmalısınız; çünkü bu modeller kalçalarınızın genişliğini daha da ortaya çıkaracaktır.
Eğer belinizi kalın buluyorsanız size tavsiyemiz V- formlu gelinlik modellerini denemeniz olacaktır. Bellerinden şikayetçi olan gelin adayları geniş ve kemerli gelinliklerden de uzak durmalıdır.

Üçgen vücutlar
Üçgen vücutlu kadınların armut vücutlu kadınların tersine omuzları kalçalarına göre daha geniştir. Bu kadınların omuzların genişliğini kapatmak için üstü düz kesimli modellerden birini seçmelidir. Bunun dışında uzun kollu modelleri denemek doğru olacaktır.

Dikdörtgen vücutlar
Bu kadınların en dikkat çekici özelliği, bellerinin fazla belli olmaması yani vücutlarının omuzlarından kalçalarına doğru düz inmeleridir. Dikdörtgen vücutlu gelin adayları bellerini ortaya çıkaran büzgülü bir gelinlik seçmeleri olacaktır.

Kum saati vücutlar
Kum saati ya da ideal vücut tipi olarak da adlandırılan kadınların vücutları kendilerini belirgin bir bel, yuvarlak kalçalar ve göğüslerden belli eder. Bu vücut tipindeki kadınlara bütün modeller çok yakışır. Ama bizim önerimiz bellerine dikkat çeken modeller seçmeleri olacaktır.

Diğer öneriler…
• Boylarını kısa bulan gelin adayları için önerimiz önü V-kesimli bir gelinlik
seçmeleri olacaktır. Bu şekilde boynunuzun yanı sıra vücudunuz da
genel anlamda daha uzun görünecektir.
• Uzun boylulara etek boyları çok kısa olmadığı sürece her türlü
model çok yakışır.
• Boynu kısa gelin adayları için önerimiz saçlarını toplamaları olacaktır. Uzun boyunlular ise tam tersine saçlarını açık kullanmalıdırlar.
• Sırtının güzelliğine güvenen gelin adayları tabii ki sırtı bele kadar açık
bir gelinlik seçmeliler.
• Kalın ya da çok ince kollular ise straplez gelinlikler yerine uzun ya da kısa kollu bir gelinlik seçmeliler.
• Göbeğinden şikâyetçi olanlar tercihlerini A-formlu gelinliklerden yana
yapmalılar.
• Küçük göğüslü ve dümdüz karınlılar ise düz kesimli bir gelinlik seçebilirler.

Ay Yıldız Moda Evi Gelinlik Modelleri