Balık Model Gelinlikleri Kimler Tercih Edebilir?

balik-model-gelinlikKadınların çocukluk hayallerinde bile gelinlik yer alıyorken düğün tarihi yaklaştıkça gelinlik seçimi tabi ki daha telaşlı bir hal alacaktır. Hemen hepimizin ilk hayalleri arasında bembeyaz bir gelinlikle, tıpkı prensesler gibi sevdiğimiz adamla evlenmek vardır ve bu hayal hangi yaşta kurulursa kurulsun bizleri oldukça fazla etkilemektedir. Hayatımızın unutulması imkansız tek günü düğün günümüz diyebilecekken, bugün üzerimizde olacak ve tamamen bizi yansıtacak gelinlik oldukça önemli. Tavrımızı, tarzımızı ve hatta karakterimizi bizle gelinliğimiz yansıtabilir. Bu nedenle gelinlik seçimini asla son anlara bırakmamalısınız.

Son dönemde popüler olan gelinliklerden biri de balık model olmaya başladı. Vücudu bütünüyle saran bu gelinlikler ortaya oldukça zarif görüntülerin çıkmasına olanak sağlıyor, ama tabi ki doğru kişiler tarafından seçildiğinde. Doğru bedenlere giyilmeyen kıyafetler ne kadar güzel olursa olsun etkileyici bir görünüm yaratmayacaktır. Balık model de oldukça zorlu bir model olduğu için herkesin tercih edemeyeceği kesimlere sahip diyebiliriz. Peki, balık etek model gelinlikleri kimler tercih edebilir?

Balık model elbise de gelinlik de tercih edecekseniz her şeyden önce bedeninize güveniyor olmalısınız. Kusursur bir fiziğe sahipseniz elbette balık model de diğer bütün modeller de sizlere yakışacaktır. Bizim balık model seçimi yapmak isteyen gelin adaylarına önerimiz ince bir bele sahiplerse bu modeli tercih etmeleridir. İnce bel, hafif dolgun kalçalar ile kum saati görünümünde vücut tipleri için balık model kusursuz güzellik sunabilir, ama kalın bir bel çevresine sahipseniz bu model asla beklediğiniz görüntüleri sizlerde oluşturmayacaktır.

Kalın bir bele sahipseniz, prenses model gelinlik ideal seçim olabilir. Keskin bel kesimleri olmayan bu modeller kalınlığı ön plana çıkmasını engelleyecektir. İnce belli gelin adayları için ise kuğu gibi bir görünüm balık model gelinliklerle sağlanabilir. Kendinize bir iyilik yapın ve kum saati formunda vücut tipine sahipseniz balık model gelinlik seçiminde bulunun!