Crysis 4 İndir

Crysis 4  İndir ;  bir fütüristik first-person shooter bir uzaylı ırk tarafından işgal edilmiş uzak bir adada bazı aksiyon dolu misyonlar sizi içine çekecek. Bir yüksek nitelikli birliğin bir üyesi olarak, adanın kurtarmak ve bu kötü uzaylılar temizlemek için ABD hükümetinin planında yer alacaksınız.

Bu Crysis römork tüm olarak harika grafikler sergiliyor CryEngine 2  feulled zafer. Ama çok kısa bir römork var ve kenarlarda biraz kaba hissediyor. Yani size Crysis içine harika bir fikir verir ve Vista ve Windows 7 DirectX 10 yeteneklerini göstermek için mükemmel bir sahne olduğunu söyledi.

Crysis 4  indir

 

Ses Kayıt Programı; Bilgisayar üzerinden  dinlenen radyo programlarının müzikleri kaydetmeye yarayan  uygulamadır. Bu uygualama sayesin bilgisayar üzerinden dinlediğimiz radyo programlarını yada radyoda çalan bir şarkıyı kaydedip daha sonra dinleye biliriz yada seyrettiğimiz kliplerin şarkılarını kaydedip daha sonra mp3 çlarımız yada ipod yükleyip dinleye biliriz. Cd çalar yada dvd çalar dinlemek istersek programı mp3 yazdırma programıyla yazdırıp istediğimiz yere taşyıp dinleye biliriz. Programı kulanmak çok kolay arayüz tasarım çok basitleştirilmiş bir şekilde yapılmıştır.

 

Oyun Videosu Kaydetme Programı ile LoL Replays, League of Legends‘ girdiğiniz dakikandan itibaren program çekmeye başlar. Bu program sayesinde tatiklerinizi geliştitebilir yada oyundayke popüler kişileri yada istediğiniz oyuncuyu çekip daha sonra onu seyredebilirsiniz. Daha sonra cd yada dvd ye çekmek için tekrar bir dönüştürücü programı kulanmanız gerekmektedir