Doğal güzellik tarifleri Tarkan Güveloğlu’ndan!

Herbalist Tarkan Güveloğlu, şifalı bitkiler ve yağlarla güzellik, gençlik kazanmaya yönelik çalışmalar sürdüren bir uzman. Güveloğlu, mükemmel cilde ulaşmak, kırışıklıklara, lekelere karşı savaşmak için doğal uygulamalar hakkında bilgilerini paylaştı…

Kadınlar güzellikte basit ve acil çözümler arıyor, çünkü moden hayatta “zaman” yetmiyor. Bir kremi alıp sürmek belki en pratik yol. Fakat cilt öyle karmaşık bir mekanizma ki, “Bu kremi sürdüm, bütün sorunlarım çözülecek” gibi bir düşünceyle hareket edemezsiniz.

İçinde yapay maddeler olan bir çok krem, daha sonra baş edemeyeceğiniz başka problemleri ortaya çıkarır. Sizin için en iyi yol; yeşil örtüdeki özler ve aromalardan destek almak. Esnek, sağlıklı bir cildin ipuçlarını arıyorsanız, tıbbi özellikleri olan çeşitli otlar ve çiçek, kabuk yağlarına başvurun.

Cildinize ipeksi bir dokunuş verecek uygulamalar uzmanlara danışarak öğrenin. Size bu yollardan birkaç ipucu vereceğim. “Güzellik üçgeni” olarak nitelediğim portakal, hatmi ve ananas’ın gücü, soğanın doğal kozmetik özelliği sizi üzen bir çok sorununuza deva olacaktır.