Diona Leke Kremi
Lavina Aşk Parfümü

Düğün Hazırlıklarında Yapmanız Gereken 10 Şey!

31 Mayıs 2016
629 kez görüntülendi

Düğün Hazırlıklarında Yapmanız Gereken 10 Şey!
Akasya Tozu

Rahat ve bir o kadar da keyifli bir hazırlık süreci geçirmek için sizler de bu önerilere kulak verin…

Düğün mekanınıza karar verin ve organizasyon şirketi ile görüşün. Özellikle yaz sezonunda evlenmeyi planlıyorsanız hayalini kurduğunuz mekanlar şimdiden dolmuş olabilir. Bu nedenle tedbirli ve hızlı davranarak düğün mekanına hemen karar vermek yararınıza olacaktır. Bununla beraber organizasyon şirketi ile görüşmelere başlayabilirseniz düğününüzü en ince ayrıntısına kadar planlamış olursunuz.

1

Gelinlik ve damatlığı seçin

Terzinizin yapacağı provaları göz önüne alırsak bu da ilk olarak düşünülmesi gereken işler arasına girmektedir. Unutmayın, bulaşık makinesi yada çamaşır makinesi olmadan evlenilebilir, ancak gelinlik ve damatlık olmadan asla.

2

Davatiyenizi oluşturun

Davetiyede içinize sinen bir model bulmak kolay değil. Vaktiniz varken, farklı tasarımları inceleyerek istediğiniz gibi bir davetiye oluşturabilirsiniz.

3

Balayı mekan ayarlayın

Yorucu bir hazırlık süreci geçirdiğinizde ihtiyacınız olan tek şey uzun bir tatil olacaktır. Bu yüzden de destinasyona karar vermek ve erken rezervasyon yaptırmak, hem ekonomik olarak sizleri sarsmaz, hem de bir işi daha sonuçlandırmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

4

Nikah şekerinizi seçin

Nikah şekeri için pek çok ilginç alternatif var ve seçim yapmak uzun bir zaman alıyor. Şimdiden ne istediğinize karar verirseniz, şekerleriniz hazırlanırken sizlerde rahat bir şekilde diğer işler ile ilgilenebilirsiniz.

5

Fotoğrafçınıza rezervasyon yaptırın

Düğün sezonunda fotoğrafçıların ajandası genelde yoğun olur. Bu durumdan etkilenmemek için fotoğrafçınızı vaktinde haberdar etmelisiniz.

6

Düğün pastanızı tasarlayın

Profesyonel bir pasta ustası ile kafanızda ki düğün konseptine uygun bir planlama yapın. Unutmayın, düğünlerde bu senenin modası olan tekli pastalar oldukça şıktır.

7

Kuaför ve makyöjden randevu alın

Gelin saç ve makyajı için bir kaç farklı kuaför ve makyöz denemeki hayalinizde ki gibi bir gelin olmanıza yardımcı olacaktır. Bu arada gelin çiçeğiniz için çiçekçinize uğramayı da unutmayınız.

8

Düğün müziklerinizi seçin

Gece boyunca müzik konusunda aksaklık yaşamamak için bunu da yapılacak işler listenizin ilk sıralarına yazmanız gerekiyor. Özellikle ilk dans ve pasta kesilirken çalacak olan şarkılar hayatınız boyunca unutmayacağınız türden olmalıdır.

9

Eviniz için gerekli olan eşyaları listeleyin

İşin en zevkli tarafından biri de kuşkusuz yeni evinizi dekore etmek olacaktır. Farklı mağazaları gezip ilham almak, sonunda istediğiniz gibi bir eve sahip olmanızı sağlayacaktır.

10

Akasya Tozu
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık
golden lovita bayan azdırıcı aşk parfümü gainmax kilo aldırıcı teff tohumlu çay sipariş
macuni mahrem epimedyumlu macun fatmax