Düğün Öncesi Cilt Bakım Mucizesi Siyah Maske

Düğün Öncesi Cilt Bakım Mucizesi Siyah Maske

Siyah maske, cilt sorunları için üretilmiş olan bir maskedir. Sivilce, siyah nokta, kırışıklık ve iri gözenek görünümünü düzeltme özelliğine sahiptir. Üretici firma 2 haftalık düzenli kullanımda sağlıklı bir cilt görünümü garantisi vermiştir.

title=

Siyah maske, içeriğinde bulunan bitki özleri ve özel bakım yağları sayesinde cildinizi derinlemesine temizlerken nemlendirip daha canlı ve taze bir görünüm kazandırır. Ayrıca cilt kusurlarının düzeltilmesiyle cildiniz bebek cildi yumuşaklığına kavuşacaktır. Siyah Maske , öncelikle içeriğindeki yağlar sayesinde cildinizin kir ve yağ birikintisi oluşan alt tabakalarına nüfuz eder. Düzenli kullandığınız takdirde gözeneklerinizdeki kir ve yağ birikintileri temizlenir. Yani siyah nokta sorununuz ortadan kalkmış olur. Cilt temizlenip gözenekler temiz kalmaya devam ettikçe gözenekleriniz maske içindeki yağların etkisi ile hücreleri tetikler ve harekete geçirir. Harekete geçen hücreler ile gözenekler kapanmaya başlar. Gözenekler kapanırken yağların yapıcı, onarıcı etkisi ile cildinizde sorunlu olan bölümler tazelenerek yeni daha canlı olan hücrelere yerini bırakır. Sonuç olarak daha canlı, taze ve pürüzsüz bir cilde kavuşmuş olursunuz.

 

Bilindiği üzere düğün öncesi yaşanan telaş ve yoğun tempo strese neden olur. Stres bir çok rahatsızlığın tekikleyicisi olduğu gibi sivilcelerin oluşmasında da büyük oranda etkilidir. Sivilceli ciltlere ise kozmetik ürün kullanmak yani kapatıcı , fondöten, makyaj bazı gibi ürünler kullanmak doğru değildir. Düğün makyajı yapımı sırasında bu ürünler çok yoğun kullanılmaktadır. İstediğiniz makyajı ve kusursuz görünümü yakalamak için taze, pürüzsüz bir cilde ihtiyacınız vardır. Siyah Maske bu konuda düğün öncesi ve sonrası sizin yardımcınız olacaktır. Düğünden 1 ay önce düzenli olarak kullanacağınız Siyah maske sizi düğün günü siyah noktalardan arınmış, sivilcelerden kurtulmuş daha gergin ve taze bir cilt ile makyözünüzle  buluşturacak ve kusursuz bir makyaj ile davetlilerin karşısına çıkmanızı sağlayacaktır. Düğün sonrasında ise yoğun makyaj, yorgunluk ve hormonel değişinlerin etkisi ile cildinizde oluşabilecek sivilcelerin önüne kusursuz görünümüzü korumanızı sağlayacaktır.

gelin makyajı

 

Siyah Maske Nasıl Kullanılır?

Bayanlarda göz çevreleri ve kaşlar ile var olan kıl yapılı kısımlar (şakak ve saç diplerine yakın yerde çıkan minik saçlar ) dışında kalan bölgelere maskemizi sürüyoruz. Erkeklerde ise göz çevresi kaş, bıyık ve sakal olan bölgeler dışında kalan kısımlara maskemizi sürüyoruz. Sonrasında 30 dk bekletiyoruz. Kuruduğu süre boyunca alt tabaklara kadar nüfuz eder. Kuruma işlemi bittiğinde maskeyi yavaşça sıyırarak yüzünüzden çıkartın. Su ile kalan minik parçaların çıkması için yıkayın. Haftada 3 kez uygulanması uygun görülmektedir.

siyah maske kullanımı

Siyah Maske Nerede Satılır?

Siyah Maske için en doğru satış sitesine http://www.blackmasksatis.com linkinden ulaşabilirsiniz. Site üzerinden Türkiye’nin her noktasına sipariş  verebilirsiniz. Ayrıca Avrupa’ya sipariş konusunda hizmet verilmektedir. Hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleri ile hizmet sunulmaktadır.

Uygulama ve sonuçlar konusunda daha tatmin edici olması açısından uygulama videosunu paylaşıyoruz.