Düğün’de Davetiye Tasarımı Ne Kadar Önemli ?

Evlilik her bayanın hayalidir. Öyle ki , her bayan düğünün her detayını düşünür. Yemekleri, nasıl bir gelinlik giyeceği, masa ve sandalye tasarımı, düğün müzikleri vs. Tabi yine her bayan kendi düğününde farklılık olmasını ister, onun ki en güzel olsun herkes beğensin gibi laflar duymaktan hoşlanacağından tasarımlara ve şıklığa önem veren çok insan vardır. Davetiye tasarımı ne kadar önemlidir ?

Davetiye tabi ki düğün davetlilerine özel olduğundan klasik karton değil de farklı bir tasarımlar artık şart! Yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan süslü süslü davetiye tasarımlarının aksine kendi hoşunuza gidecek tasarımı yaptırmak daha güzel olacaktır. Düğün davetlileri davetiyeyi gördükten sonra şaşırsın ki düğüne katılım oranı fazlalaşsın, bu tasarımları yapan birçok firma bulunsa bile evlenecek şahısların yapması bence daha hoşa kaçacaktır.

Yeni yaygınlaşan davetiyelerde amaç renklerin fazla gösterilerek davetiyeye fazla para harcanmış gibi gözükse bile fiyatları çok fazla değildir. Peki ya sizin aklınızda ki davetiye tasarımı nasıl ?

Unutmayın bir davetiye ne kadar şık olursa düğün kalitesi de o kadar yüksek olacaktır. Davetiye bir düğün için olmazsa olmaz etkenlerden birisidir.

2016 yılı davetiyelerinde genellikle çift’in vektörel fotoğrafları yer almakta ya da eğlenceli bir sözün espri niteliğinde yazılması. Bir davetiye de olmaz sa olmaz bölümler ;

Çiftin ismi,anne baba adları,tarih,yer,adres,anlamlı bir söz, birde bir o kadar saçma bir fotoğraf. Davetiye işi yapan firmaların kolaya kaçması böyle bir kötülük çıkarsa bile o çiftin içine sinmediği halde o davetiyeyi seçtiği malum. Bizim size önerimiz web sitelerinde çeşitli davetiye tasarımlarını kontrol ettikten sonra hayal gücünüzde kendi davetiyenizi çıkarmanız. En azından içinize yatacak şekilde tasarımını yaparsınız ve belkide daha sonra pişman olma gereği duymazsınız.

2 adet bir davetiye tasarımlarına bakalım;

1897025_690034441039941_405109693_n-500x500 13518541