Evlilik Hazırlıkları Fuarı Başlıyor

Evlilik dünyası evlilik hazırlıkları fuarı en yeni trendler ve defileler ile lütfü kırdar’da 29-31 ocak 2016 tarihleri arasında çiftlere unutulmaz anlar yaşatacak. Patika fuarcılık’ın organize ettiği 14.kez düzenlenen fuarın bu yılki konsepti ise çiçek gelinler oldu.

evlilik-hazirliklari-fuari-basliyor-6377382

Bu yıl dünya modasında trend olarak öne çıkan çiçek teması, hayalinde ki düğünü gerçekleştirmek isteyen gelin adaylarına da yön verecek.  Gelinlikten davetiyeye, pastadan düğün mekanına, damatlıktan düğün fotoğrafçılığına, dekorasyondan organizasyon şirketlerine kadar 20’nin üzerinde iş kolunu kapsayan fuar, çiftlere bir çok alternatifi bir arada sunmaktadır. Modanın yeni sezon akımı çiçek konsepti gelinlerin de hayallerine yön verecek.

Hayatlarının en güzel gününü çiçek bahçesine dönüştüren bütün gelinler, önümüzde ki sezonda düğün konseptlerini de çiçek üzerine şekillendirecek. Yeni sezonda dünya modasına yön verenlerin vazgeçilmezi haline dönüşen çiçekler; için de aşk olan fuar olarak anılan evlilik dünyası fuarı’nın da ilham kaynağı oldu.

Çiçek bahçesinin birbirinden güzel renklerinin armonisinde dans eden gelinler, sevdiklerinin anılarında da çiçek kokulu bir iz bırakacak. Gelin buketlerinde tercih edilen binbir renkte çiçek konseptleri, düğünleri de bahar bahçesine dönüştürecek.

Dekorasyondan organizasyona, fotoğraf çekiminden gelinliğe kadar çiçek konsepti her alanda kullanılacak. Özellikle son yıllarda öne çıkan üç boyutlu gelinliklerde de çiçek detayları gelin adaylarının gözdesi olacaktır. Evlilik dünyası fuarı’nda bütün detaylar ziyaretçiler ile buluşacak.