Fatma Sevildi 2014 Gelinlik ve Nişanlık Modelleri

 

“Saraylı Hanımefendilerin Zerafetinden İlham Alıyorum”

Bir tasarım harikalar yaratıcısı ile beraberiz, Fatma Sevildi.. Bence kendisi çok seviliyor, neden mi? Gelinlik ve Abiye sektörüne iddialı ve vizyonuyla kuvvetli duruşlar sergileyen güçlü bir imaja sahip önemli modaevleri arasında yerini çoktan aldı bile..

Çocukluğundan beri giysilere ve dikişe karşı var olan ilgisini, çalışmalarını profesyonel bir platforma taşıyarak heyecanını perçinleyen tasarımcı, sektörde lider isimler arasında olma yolunda ilerliyor. Önceliği müşterinin hayalindeki tasarımı doğru olarak bedene göre oluşturmak, yaşam tarzına ve fiziki özelliklerine hatta kıyafetin giyileceği mekâna göre tasarlamak olduğunu vurgulayan Fatma Sevildi, koleksiyonlarında da geçmişin izlerini taşıyan modeller ürettiğini belirtiyor. İslam ’ın tesettür algısı dışına çıkmadan, bir moda anlayışı benimseyerek şık ve zarif olmanın mümkün olduğunu savunan tasarımcı, abartıya ve israfa kaçmadan bunun nasıl mümkün olduğunu göstermek istiyor. Dikkat çekmeden güzel ve renkli giyinmenin yanlış olmadığını düşünen ve aynı zamanda yorumlamaya bağlı giyim kuşam modellerini doğru kullanıldığı takdirde içimize sinebileceğini düşünmemiz gerektiğine dikkat çekiyor.( Şeffaf, dar ve kısa olmayan her şey giyinebilir.)

Fatma Sevildi Koleksiyonu Özellikleri;

Şık giyinmeyi seven bayanlara hitap eden Fatma Sevildi markası, ayrıcalıklı gelinlikleri sahiplendirmekten de büyük bir keyif duyan hanımefendinin özel dikim koleksiyonlarında, simli dantellerden, altın biyelere zevkli hareketler kattığı modelleriyle kullanıcılarını mesut gönderiyor. Siparişlerinizin malzeme temininden dikimine kadar büyük bir özen ve itina ile emek katılan modelleri hazır hale getirilmesi asaletten taviz vermediğini gösteriyor diyebilirim. Peplüm detaylar bir süredir tesettürde en çok sevilen formlar arasında yerini aldığından bunu kullanmaktan çekinmediğini söyleyen Fatma Hanım, abiyelerinde bordo-saks mavi uyumu, zümrüt yeşili, sezona göre değişiklik gösteren pembe, toprak tonları ve pudra gibi renklerin sık kullandıkları arasında olduğunu belirtiyor. El işçiliği işlemeleri kumaş seçimleriyle buluştuğunda ortaya zevkinize uygun nişanlık, abiye ve gelinlik modelleri çıkıyor, tabi bize de buradan izlemesi kalıyor.

Fatma Sevildi ’yi bilen bilmeyenlere duyurmasını öneriyoruz, kendi tarzını bilen bilmeyen, kişiye özel modelleri sizi özelleştirmek için hazırlıyor. Özel günlerinizde sizde bundan böyle etkili görünebilir, doyasıya şık olabilirsiniz.

Fatma Sevildi Gelinlik Ve Abiye Modelleri