Foursquare Uygulaması İndir!

foursquare-indirAkıllı telefon kullanıcıları sosyal ağlarda çok daha aktif olmaya başladı. Son dönemde popüler sosyal medya ağlarına bile mobil platformlardan girişin masaüstünden daha yüksek olmaya başladığı bilinirken, ilgi çeken uygulamalardan biri de Foursquare diyebiliriz. Birçoğunuzun bildiği gibi Foursquare konum tabanlı bir sosyal ağ uygulaması ve GPS bağlantısını kullanarak konumuzu bulma özelliğine sahip. Eğer arkadaşlarınızın nerede olduğunu merak ediyor ve kendiniz de bulunduğunuz yerler için konum bildirimleri yapmak istiyorsanız Foursquare indir uygulamasını kullanabilirsiniz.

Uygulama mağazasında yer alır almaz dikkat çekmeyi başaran bir uygulama olan Foursquare, bugün kullanıcı sayısını giderek artırıyor olmasıyla dikkatleri çekiyor. Bir mekan keşfetme uygulaması olarak karşımıza çıksa da, aslında kimin nerede olduğunu öğrenme amaçlı kullanılmaya başlayan Foursquare Android için de iOS için de mevcut durumda. Yeni güncelleme ile eklenen özellikler sayesinde çok daha hızlı konum bildirme şansı tanıyan Foursquare, mekanlara dair detaylar vermeye başladı. Artık mekan keşfetme ağırlıklı olarak kullanılacak olan bu uygulama bulunduğunuz mekanları değerlendirme ve onlar için yorum yazma şansı da tanıyor.

Popüler mekan keşfetme uygulaması Foursquare konumunuza yakın en popüler mekanları size göstererek sosyalleşmek istediğiniz anlarda nereye gidebileceğinizi görmenize aracı olacaktır. Foursquare uygulaması indir işlemi sonrasında e-posta adresinizle üye olabilir ya da Facebook bağlantınızla hızlı giriş yapma şansından yararlanabilirsiniz.