Gamze Polat 2014 Abiye Elbise Modelleri

Düğün dernek vakti geliyor diyerekten, yine bir tasarımcı ve yine abiye modellerini karşınıza getiriyorum. Malum hanımların acelesi var bu aylarda yaz merasimlerinde giyecekleri elbiselerin arayışına çıktılar bile, durum böyle olunca bizlere de sizler için arayıp sunmak kalıyor. İzmir ’li bir başka tasarımcı olan Gamze Polat, gündelik şık kıyafetlerin yanı sıra abiye elbiseler de yarattığı farklı kesim ve kumaşlardan oluşan modeller gözlerimizi kamaştırdı.

Beğeninize sunmak üzere olduğum İlkbahar yaz abiyeleri nde fuşyalar, gold dediğimiz altın tonlar, her zaman gerekli olan siyahlar, zümrüt yeşil, asil morlar, pudralar, saks maviler gibi daha pek çok renk ile karşılamanız mümkündür. Danteller ile bezeli gövde, omuz ve kol detalar elbiselere ayrı bir hava kattığını söyliyebiliriz. Abiye modellerinde beden aralığı bulabilmeniz mümkündür, özel günler de tasarım kıyafet giymek her zaman kişinin girdiği ortamda algıda seçicilik yaratacağı gibi, farklılık ayrıcalığı sıradan kıyafetler arasından sıyrılacaktır.

Kendim için şimdiden ayırtmak üzere olduğum bir modeli ben seçtim bile, gelin size de yakışacağını düşündüğümüz Gamze hanım koleksiyonundan olan modellere bir göz atalım. Katılacağınız özel davetler de kına, düğün, nişan, gibi ihtiyacınız olan modelleri Gamze Polat 2014 ilkbahar Yaz kreasyonu farkı ile ortaya koyun diyebiliriz.

Yakın bir zamanda Gamze hanımın gündelik kıyafetlerinden oluşan yeni sezon modellerini de paylaşacağım sakın bizden ayrılmayın.

Gamze Polat ’tan Tesettür Tasarım Abiye Elbiseler