Gelin Ayakkabıları

Hangi Düğün Mekanında Hangi Ayakkabı Tercih Edilmelidir?

Her genç kızın hayalinde bir düğün düşüncesi bulunmaktadır. Gelin Ayakkabıları düğün için çok önemlidir. Herkes her şeyi gönlünce yaşamak ister. Hayalini kurar. Hemen her kızın düşüncesine kır düğünü dür. Rüyalar gibi geçmesini isteriz. Çoğu zamanlar bu hayallerimizin hepsi gerçekleşemeyebilir.

Ama şu bir gerçektir ki gelinlik bir kızı prensese dönüştürmektedir.

Düğün esnasında bazı ufak tefek aksilikler çıkabilmektedir. Biliyoruz ki düğün öncesi kız evinde büyük bir kına şöleni yaşanmaktadır. Oyunlar oynanır, göbekler atılır, kına yakılır kız ağlatılır gibi birçok eğlenceler. Bundan dolayı ayaklarımız ağrıyabilir. Eğer kına sonrasın da ayağınızı tuzlu suda bekleterek yıkarsanız. Sizin için bir ayak şişmesi önlemi olabilir. Elbette alacağımız önlemler arasında hangi düğün mekanında hangi ayakkabı tercih edilmeli iyi bilirsek bizim içi çok iyi olur. Böylece küçük olumsuzlukların da önüne geçmiş olarak gecemizin güzel geçmesini sağlamış oluruz.

Gelin Ayakkabıları

Düğün sırasında yere düşmek herkesin önünde ne korkunç bir şeydir. Adeta rezil oluruz. Kimse böyle bir olumsuzlukla karşılaşmak istemez.

MEKANA GÖRE AYAKKABI

Eğer düğün mekanımız zemin olarak toprak ise ya da çim ise bizim için ince topuk adeta bir işkenceye dönüşebilir. Bundan dolayı kalın topuk tercih etmeliyiz.

Zemin olarak kaygan düşebileceğimiz bir ortam ise ayakkabı altı silikon tarzında olursa güvende oluruz.

Sosyal tesislerde olsun, restoranlarda olsun aşırı gösterişli ve allı pullu ayakkabılardan uzak durmalıyız.

Düğün müzikli ve oynamaya el verişli ise topuklu giyebiliriz fakat yanımızda bir yedek ayakkabı bulundurmak iyi olur.

Eğer ayakkabılarımızı bunları düşünerek alırsak bizim için düğün daha eğlenceli ve olumlu geçecektir. Bundan dolayı ayakkabıyı henüz seçmemiş iseniz hangi düğün mekanında hangi ayakkabı tercih edilmeli bir göz atabilirsiniz.

Gelin Ayakkabı Modelleri

Aşağıda gelin ayakkabıları modellerine ait resimleri görebilirsiniz. Dantelli gelin ayakkabılarından tutunda taşlı gelin ayakkabılarına oradan da parlak gelin ayakkabı modellerine kadar bir çok farklı konseptte gelin ayakkabısı bulabilirsiniz.