Gelinlik Modelleri

Her genç bayanın hayalinde tasarladığı bir gelinlik modeli mutlaka vardır. Düğünün en iyi şekilde geçmesi ve akıllarda kalıcı olması adına her genç kız, diğer kızlardan farklı olmayı arzular. Günümüze gelinceye kadar, her sezon değişen gelinlik modelleri, genç kızların hayalindeki gelinlik modeline bir adım daha yaklaşmayı beraberinde getiriyor. Tarz ve stil bakımından aranan özelliklerde gelinlik modellerini bulmak ya da özel tasarımlar sayesinde elde etmek daha da kolaylaşıyor.

Mikaella Gelinlik Modelleri

Tabi ki gelinlik modellerinden söz ederken uzun kollu gelinlik modellerini tercih edenleri de unutmamak lazım. Özellikle son yıllarda uzun kol modasının oldukça ileri seviyede rağbet görmesinden sonra tesettür gelinlik modellerinde de yeni seçenekleri bulmak oldukça kolaylaştırıyor. Uzun kollu gelinlik modelleriyle, türbanlı gelinlik modellerindeki güzel görüntüler, bayanların dikkatlerinden kaçmıyor. 2014 yılına özel gelinlik modellerindeki seçenekleri görmeden, gelinlik modeli tasarlamaya karar vermeyin.

Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür moda dünyasının yeni isimleri olarak tasarım dünyasına giren tesettür gelinlik modelleri, işleme ve genişlik açısından özenilerek hazırlanmaktadır. Hem tesettür çizgisinin muhafaza edilebilmesi açısından hem de daha şık bir gelinlik modeline sahip olmak bakımından birbirinden farklı tesettür gelinlik modellerinin varlığından söz etmek gerekir.

Gelinlik Modelleri

Farklı model ve seçeneklerle sunulan gelinlik modellerinden dilediğinizi beğenerek sipariş verme özgürlüğünü elde edebilirsiniz. Yeni sezona özel gelinlik modellerinin yer aldığı sitemizi her gün ziyaret ederek sezonda daha şık ve daha güzel tasarlanmış gelinlik modellerini yakından inceleyebilirsiniz. 

Yeni Sezon Gelinlik Modelleri