Hamilelik Takip Uygulaması İndir

hamilelik-takip-uygulamasiAkıllı cihazlarımızın yaşantılarımız içerisinde yerini sağlamlaştırmasında geliştirilen uygulamların da etkisi yok değil. Her geçen gün yaşantımızı kolaylaştırmak adına hayata geçirilmiş olan oldukça farklı uygulamalarla karşılaşıyor, hatta bazen “Yok artık, bunun da mı uygulamasını yaptılar”, diyoruz. Uygulamaların varlığı telefonlarımıza daha fazla bağımlı hale gelmemize neden olurken, yaşantımızda bizi asiste eden uygulamalar varlığını sürdüre dursun, bunlara bir yenisi daha eklendi, ama bu kez uygulama sadece anne adaylarına özel! Hamilelik takip uygulaması indir sayesinde bebeğinizi kucağınıza alana kadar geçen süreci çok daha verimli ve bilinçli atlatabilirsiniz.

Anne olduğunuzu öğrendiğiniz an, akıllı telefonlarınıza hamilelik dönemi için özel olarak geliştirilmiş I’m Expecting uygulamasını indirmelisiniz. Anne adayları için geliştirilen bu uygulama hamilelik sürecinin her haftası için size bilgi veriyor. Hangi haftada kendinizi nasıl hissedersiniz, bebeğiniz hangi hafta nasıl gelişir öğrenmek için I’m Expecting indir ideal bir uygulama olacaktır. Anne karnındaki bebeğin haftalık gelişimlerini takip etme şansı tanıyan hamilelik uygulaması hem Android hem de iOS platform için uygulama mağazalarında yerini aldı. Sizin için bir hamilelik rehberi olacağını düşündüğümüz I’m Expecting, bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonraki evre için de yardımcınız olacak bilgilendirmelere yer vermektedir.

Bayanların en çok merak ettikleri konulardan biri “Hamileliğin hangi ayında ne kadar kilo alınır?” sorusuyken, bu tür sorulara da cevap verebilen, hem bedenen hem de ruhen gerçekleşecek olan değişiklerden haberdar olmanızı sağlayan I’m Expecting’i mutlaka denemelisiniz. İndirlivex aracılığıyla iPhone için I’m Expecting indir olanağından yararlanırken uygulamanın Android için de kullanıma hazır olduğunu unutmayın.