Her Gelinin Hayali: Balayı!

Gelin olacak kızların her daim hayallerinde olan balayı, onlar için kusursuz ve bir o kadarda güzel geçebilecek bir süreçten ibarettir. Tabi ki bunun öncesinde kına gecesi, nişan ve düğün vardır. Bu zorlu ve koşuşturmalı süreçten yorgun, bitkin kalabilirsiniz. Ancak tüm bu yorgunluğunuzu üzerinizden atmaya yardımcı olacak balayına çıkmanızda fayda var. Sessiz, sakin ve güzel bir yerde konaklamak size ve eşinize dinlendirici gelecektir. Bu nedenle bir iki hafta öncesinden balayına gideceğiniz yeri belirlemeniz gerekir. Peki, ama balayı nasıl olmalı? Hemen hemen herkesin aklında ki sorulardan birisidir. İlk defa deneyime sahip olacakları çiftlerimiz için yardımcı olabilecek çeşitli alternatif yollara başvurabilirler.

Evlilik pek çok kişinin hayali olmakla birlikte beraberinde geçim derdi, sıkıntı ve stres gibi olumsuzlukları da beraberinde getirmektedir. Bu kötü düşüncelere bir an önce kapılmamak ve anı yaşam için balayı yeni evlenen çiftlerimizin tercihleri arasında yer almaktadır. Fakat balayında nasıl davranmamız gerekir? Neler yapmalıyız? Gibisinden birçok soru ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Balayında kendinizi rahat hissetmeniz gerekecek bunun içinde giyiminizden işe başlayabilirsiniz. Eşinizin yanında şık ve zarif duracağım diye sizi rahatsız edebilecek kıyafet seçimlerinden kaçının! Daha rahat ve şık kıyafet seçeneklerinden de tercih edebilirsiniz.

Balayınız çok tatlı ve bir o kadar da unutamayacağınız günler olarak aklınıza kazınmalıdır. Romantik ve mutlu günler geçirmeniz kısa ve hızlı bir şekilde geçmesine neden olacaktır. Siz bu sürecin ne kadar hızlı geçtiğinin farkına bile varmadan o güzel balayı günlerinizi sonlandırabilirsiniz. Bu yüzden zamanınızı bol ve dolu dolu geçirmenizde fayda var diyebilirim. Evlilik telaşı, koşuşturmalar gibi birçok sorun sizi bir köşede birikmiş bir şekilde beklemekte ama öncesinde balayınızı doyasıya geçirmeniz gerektiğini asla unutmayın!