İşlemeli Abiye Modelleri

Seçeneklerin yoğun bir şekilde sunulduğu 2014 moda sezonunda kapalı abiye modellerinde dikkat çeken detaylardan biri de işlemeler oldu. Tasarım ve şıklık bakımından oldukça değişik modellerin sunulduğu yeni sezonda en güzel işlemeli abiye modellerini sizin için sitemize eklemeye devam ediyoruz.

işlemeli kapalı balık abiye

Yeni sezonda işleme detayı

Abiye modellerinde en yeni seçenekleri bulabileceğiniz 2014 sezonuna özel tasarımları sizler için sitemize ekleyerek daha kolay alışverişi elde etmeniz adına yardımcı olmaya devam ediyoruz. Yeni sezonda dikkat çeken işlemelerin daha çok boncuk detaylı abiye modelleri olmasının yanı sıra parlak kumaşların üzerine yapılan işlemeler de dikkatleri üzerine çekiyor. Model ve seçeneklerin en yoğun olduğu yeni sezonda siyah rengi yine asilliğini korumaya devam ediyor.

kırmızı işlemeli abiye

Abiye Modelleri için sitemizi ziyaret edin.

En yeni abiye modellerindeki detayları incelemek, alışverişinizi daha kolay hale getirmek için sitemize yayınladığımız güncel konuları takip etmeye devam edin. Birbirinden farklı işlemeli kapalı abiye modellerini sitemizden bulabilirsiniz. En güzel modellerin ve en fazla detayın yer aldığı sitemizi ziyaret etmeden alışverişe çıkmayın.