Kaliteli Müzik için 8tracks İndir!

Müzik dinlemeyi seviyor ve siz de müziksiz yaşayamam diyorsanız, radyo dinleme uygulamalarına da önem veriyorsunuzdur. Her zaman sürekli parça değiştirmek yerine sevdiğiniz şarkıları sizin için sırasıyla çalan bir radyo hiç de fena olmazdı öyle değil mİ? İşte sonunda isteğinize kulak verildi, 8tracks indir uygulaması sayesinde artık sevdiğiniz şarkıları radyoda ardı ardına dinleyebileceksiniz. Üstelik benzeri uygulamalar gibi şarkı arasına reklam da girmiyor. Hem reklamsız hem de kolay kullanıma sahip olan Windows 8 için 8tracks uygulamasını hala denemediniz mi?

8tracks

Birçoğumuz müzik zevki merak edildiğinde ‘ruh halime göre dinliyorum’ der, işte bunu gerçek kılan bir uygulama olan 8tracks, ruh halinize göre müzik tarzlarına erişim sağlıyor. İçerisinde farklı tarzlarda radyolara ve 1 milyona yakın çalma listesine yer verilen bu uygulama sizin için ideal müzik dinleme uygulaması olacaktır. Üstelik 8tracks Radio sadece Windows için değil, mobil platformlar için de mevcut. istediğiniz her an uygulama üzerinden müzik dinlemeye başlamak istediğinizde iOS için 8tracks indir uygulamasını kullanabilirsiniz.

Ruh halinize göre müziklere tek tıkla ulaşmanıza olanak sağlayan Android için 8tracks indir kısa sürede kullandığınız diğer müzik dinleme uygulamalarını unutmanıza neden olabilir. Kullanışlı yapısı, sade tasarımı, kolay kullanılıyor olmasıyla dikkat çeken ve modern bir tasarıma sahip olan bu uygulama, radyo seçenekleri içerisinde en iyilerinden biri diyebiliriz. Tamamen ücretsiz ve sınırsız olması da denenmeye değer olduğunu gösteriyor. İndirlivex üzerinden radyo indir seçenekleri içerisinde yerini alan 8tracks’ı güvenle indirebileceğinizi unutmayın!