Kış Düğünleri Başkadır!

kış düğünü nasıl olurYazın yapılan renkli düğünler, kış ile birlikte kapalı mekanlarda daha pastel renkli düğünlere dönüşecektir. Beyaz her zamanki asilliğini koruyacak, çiftlerin istediği renk olarak ön plana çıkacaktır ve bunu bütünleyen aksesuarları ile beyaz çiçekler, beyaz tüyler…
Düğünlerde Esma Organizasyon olarak evlenecek çiftlere nasıl yardımcı oluyorsunuz?
Öncelikle düğün mekanı konusunda yardımcı oluyoruz. Mekana karar verilmişse o mekana uygun projelendirmeyi yapıyoruz. Hakim olacak renge karar verildikten sonra davetiye seçiminde bizim özel hazırladığımız koleksiyonu sunuyoruz. Davetiye basımı, dağıtımı ile birlikte L.C.V takibini de profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. Nikah şekerlerine, peçeteliklerine karar veriyoruz. Bunlar ile birlikte sandalye veya sandalye giydirme, masa giydirmeleri, masa ortası çiçeklendirme ve aydınlatmaları seçiyor, en sonunda nikah masası tercihlerine geçiyoruz. Dekorasyon ile ilgili detaylar bittikten sonra gecenin organizasyonunda olması gereken detaylar hakkında bilgi veriyoruz. Müzik organizasyonu; profesyonel dj, orkestra veya sanatçı olabilir.
Size gelen çiftlere önerileriniz nelerdir?
Organizasyon firmalarını dolaşırken düğün yapacakları mekanda referansı var mı öğrensinler ve görsellerini incelesinler. Bu önemli bir detaydır. Bir önerimiz de teklifleri karşılaştırırken sunulan detayları iyi incelemeleri ve ona göre karar vermeleri daha sağlıklı olacaktır.
Düğün organizasyon hazırlığı için ne kadar süre önce karar vermek gerekiyor?
Minimum 2 ay öncesinden hazırlıklara başlanması gerekiyor.