Kübra Tekin 2014 İlkbahar Yaz Abiye Modelleri

Tesettür kadir kıymet bilinen bir dönemde,artık modacılar çeşitliliği, farklılığı ortaya koyabilmek için büyük uğraşlar, yorucu çalışmalar ile koleksiyonlarını hazırlıyorlar.Tasarımın bir adı ve bir de tadı var, giyindiğiniz ,beğendiğiniz model üzerinde..Evet doğru duydunuz, fikrin meyvesi vuku buluyor önce kumaşlar üzerinde, sonra modeller ile hayata geliyor, bizler de buna tasarım diyoruz.

Kübra Tekin 87 Kayseri doğumlu sektörün taze genç bir tasarımcıdır. 2013 ’te başladığı koleksiyonlarını bugün, Türkiye ’de 14 satış noktasında dünyada da 7 ülkede olmak üzere başarısını katlamaya devam ediyor.

Bir abiyeden ağırlığından ziyade hafifliği ve rahatlık beklemeye ne dersiniz? Kübra Hanım sizleri özel günleriniz de kullanışlı rahatına düşkün bayanlara özel aynı zamanda çok ama çok şık yeni sezon abiye modeller hazırlamış. Tüm ürünlerinde tek parça kombinlenmesi kolay olan ürün grupları hazırlayan modacı, abiye seçeneklerin de ise fazla teferruat olmadan kıyafetin kendini taşıması ile büyük bir şıklığa sizi ulaştırması oluyor. Abartıdan uzak kalmak isteyenlere aradıkları abiye modellerin burada olduğunu söyleyebilirim. Mezuniyetler yaklaşıyor, nişan, düğün derken göz açıp kapayana kadar zaman geçiyor, abiye bulmanın zor olduğu bir dönemden geçiyor olduğunuzu tahmin edebiliyorum. Kübra Tekin hanımefendi sizlere 2014 ilkbahar yaz abiye modellerini hazırlamaktan büyük keyif almış, bende sunmaktan zevk alacağım. Aradığınız renk ve modeller galerimizde olabilir, dilerseniz inceleyelim.

2014 Yeni Sezon Kübra Tekin Abiye Modelleri