Minel Aşk Abiye Elbise Modelleri

Tesettür modasına hızlı giriş yapmış bir isimden söz edeceğim bugün, Tuğba Kuşçuoğlu genç bir tasarımcı..

“Pınar Şems” markasının sahibi olan Pınar Şems Kavak ’in da desteğini görüp bu güzel mesleğe adım atmış olan tasarımcı, kısa sürede ciddi bir yol aldığı markasını “Aşk” ile yoğurmuş. Minel Aşk, ‘Aşktan ’ anlamına geliyor. Klasik kalıpların dışında tesettüre farklılık getirmeyi başarmış, günlük giyimden abiyeye geniş koleksiyon parçaları ile gündemimize oturmuştur. Almanya, Belçika, Avusturya, Hollanda başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapan markanın ön plana çıkan modelleri peplumlar, korsaj detaylar ve pileli etekler Minel Aşk ’ın tarzını yansıtıyor. İzmir ’den Türkiye ’ye, ülkemizden de İslam ülkelerine kadar başlayan yolculuğunda kuşkusuz talepleri gün geçtikçe artan bayanların oldukça ilgisini çeken bir marka olmayı başarmış.

Düğün sezonun açılmasına az bir süre kala, sizler ile ilk olarak Minel Aşk ’ın görkemli abiye modellerini paylaşmayı uygun buldum. Çok havalı renklerde uçuş uçuş ipek satenler ve şifonlarda elbiseler ile peplum ceketlerin asilliğini balık etekleri ile tamamlayan modeller tam aradığınız ayrıcalığı size sağlayacak gibi görünüyor. Saks mavisi, zümrüt yeşili, fuşya, pudra, kırmızı, siyah, mor, ekru, bal rengini kullanmayı seven tasarımcı, zarif detaylarla bütünleşecek modelleri ile sizleri şıklığa taşıyacak gibi görünüyor.

Kıyafetleri bir tutku haline gelen bu muhteşem kreasyonu gelin birlikte inceleyelim.Aşkla giyeceğiniz modelleri sizleri bekliyor.

Minel Aşk Abiye Koleksiyonu Karşınızda