Nigah Tesettür 2014 Kaftanlı Abiye Elbise Modelleri

El emeği göz nuru Nigah özel gün koleksiyonu karşınızda..

İstanbul Merter de 2010 yılında kurulmuş olan marka, “toplumun herkesimi en şık ve en kaliteli olana her zaman rahatlıkla ulaşabilmeli ” ilkesi ile el işçiliği gerektiren tasarımları sayesinde hanımlara kına geceleri abiye elbise modelleri konusunda alternatif yaratmış oluyor.

Havalar hızlı bir şekilde ısınmaya devam ediyor, bu da düğün dönemlerinin yaklaştığının hatta özel günlerinizin gelmiş olabileceğinin bile habercisi gibi görünüyor. Elimizi çabuk tutmalı ve model arayışımıza bir yöne verebilmek için, size sonsuz seçenekler sunmak için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Gelin adaylarımız ve yakınlarının alışverişlerini rahat yapabilmesi kendilerine bir fikir verebilmesi açısından göz kamaştıran bu sırmalı işçiliği mükemmel görünen şifon abiye modelleri dilerseniz kına gecesinde veya bir yakınınızın düğününde rahatlıkla giyebilirsiniz. Biraz arap ülkelerinin havasını yansıtsa da bizim geleneklerimizin içerisinde olan Osmanlı kaftanlarına da benzerliği gözlerden kaçmıyor.

Bu kadar narin ve zarif duran bu elbiseler hafızalarda yer edinmenizi sağlayacak bir imaj yaratacak gibi görünüyor. Nigah markası en çok tercih edilen renkleri kullanmayı ihmal etmemiş, başta siyah ve beyazın asaleti olmak üzere, turkuaz, bodo, kırmızı, mor, yeşil ve lacivertten oluşan renkler ile tesettürün altın çağında ayrıcalıklı abiye elbiseler üretmeyi başarmış. Sizde bu kişiye özel görünecek muhteşem elbiselerden almak için ne bekliyorsunuz?

Nigah Özel Abiye Koleksiyonu 2014