Pınar Şems 2014 Abiye Elbise Modelleri

“Tek hecede şıklık”

Tesettür giyimin altın çağı diye tabir ettiğimiz güzel bir dönemden geçiyoruz, tekstil firmaları ve tasarıma damga vuran modeller üreten modacılar yeni sezon koleksiyonlarını görücüye çoktan çıkardı. Artık pazarın yeni isimler kazandığı son 2 yılda büyük değişimler görülmekte, bunlardan birisi de “Pınar Şems” yeni yüzü ve imaj tasarımları ile büyük kitleler ile tasarımlarını buluşturuyor. Kişiye özel tasarımların ivmesi arttıkça atölyeden bir markaya dönüşen serüven bugün ucağı bucağı olmayan iyi giyinmeyi seven tesettürlü hanımlarımızın doruk noktasında bir firma haline gelmiş. Modaevleri ve butiklerin yarışında kimler galip gelir bilinmez ama, Pınar Şems sektörün iddialı isimlerinden olmayı başardı

İzmir ’li olan Pınar Hanım, tesettür giyimin şehirdeki açıklarını görerek doğru adımlar atmış bir isimdir. Tek renk uzun elbiseler konusunda da oldukça başarılı olan tasarımcının kıyafetlerinde sade ve şık kıyafetleri davetlerde giymeyi düşününler için üretiyor. Kullandığı dantel detaylar onun alâmetifarikası, bir de astarsız dantel ceketleri var ki, uzun tek renk elbiselerle tamamlaması yaz etkinliklerin de onu bir adım öne çıkarıyor. Kırışmayan kumaşlar kullanması ve tüm ürünleri kombin olarak sunması da müşterine önemli ayrıcalık kazandırıyor.

Bir çığır gibi günden güne büyümekte olan tasarımlarını, bordolar, kırmızılar, fuşyalar, siyah, beyaz, mint, yeşil, karemel tonlar hâkim olmak üzere sizi renk skalasına götüreceğe benziyor. Danteller ile cilaladığı modeller, kadife detaylar, ipek şifonlar bu markanın çok konuşulan kumaş seçenekleri arasındadır. Bu güzel kıyafetler üreten modacının tek arzusu, sizlerin beğenisine sunduğu kıyafetlerinin “tam istediğim gibi” diyebilmenizi temenni etmesidir. Bu nedenle size göre olduğunu düşündüğümüz tasarımlar bugün galerimizde beğeninizi bekliyor. Siz en çok hangi elbiseyi beğendiniz?

Pınar Şems Tasarım Abiye Modeller