Reyhan Turhan Tesettür Gelinlik Ve Nişanlık Modelleri

Gelinlik bir kadının masumiyetini, tüm heyecanını, beraberliliğinin sonsuzluğunu ve kişinin berraklığını temsil eden manevi bir elbisedir. Bu neden ile özenli gelinlik seçimi gelin adaylarının kendilerini yansıtacağından, tüm zarafetini ortaya çıkaracağını düşünerek ne denli zor bir seçim sürecinin kendilerini beklediğini tahmin edersiniz. Usta ellerden çıkmış modelleri bulabilmek, düğün öncesi doğru kişiye; model, uygunluk, tasarım, imaj ve detaylar açısından kendinizi teslim edebilmek göründüğü gibi hiç de kolay değildir. Hatta kafa karışıklığına yol açabilecek pek şey ile karşılaşırsınız.

Reyhan Turhan aklınıza hitap edeceği gibi, “hayallerimde ki gelinlik” diyeceğiniz cinsten gelinlik ve nişanlık modellerini sizler için tasarlıyor. Kaygılarınıza doğru temaslar kuracak, doğru çözüm önerileri getirebilecek bir modacının, sanatkâr ellerinden çıkan muhteşem gelinlikleri görmenizde mutlaka fayda görüyorum. Tesettür gelinlikler de tecrübeli ve iddialı bir marka olan Reyhan Turhan Moda Evi, küçük yaşlarda başladığı heyecanlı olduğu bu mesleğe, 17 yıllık tecrübesini katarak ortaya yeteneklerinin sınırsız ifadesi çıkıyor.

Gelinliğin ana temel öğelerinden ilki seçilen malzemenin değeri, kaliteli ürün kullanılışı ikincisi ise, titiz dikiş gerektirmesidir. Reyhan Hanım, yüzlerce gelin adayının mutluluğuna şahitlik etmiş, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak doğru modeller ile kullanıcıları buluşturmayı başarmıştır. Ee ne de olsa gelin evi naz evidir, istekler, hayaller gerçeğe dönüşene kadar yüzümüz gülmez, işte burada Reyhan Turhan yüzünüzü güldürecek yardımları ve modelleri ile moda evine sizleri bekliyor. Kına, nişan ve düğüne kadar ihtiyacınız olan tüm gereksinimlerinizi burada bulabilirsiniz.(Gelin Başı Modellerine de bakmayı ihmal etmeyin, ben beğendim) Düğününde bir prenses edası ile görünmek istiyorsanız sizleri Reyhan Turhan modelleri ile tanıştırıyoruz.

Reyhan Turhan Gelinlik ve Nişanlık Modellerinden Seçmeler