Diona Leke Kremi
Lavina Aşk Parfümü

SONBAHARDA TIRNAKLAR

24 Kasım 2014
313 kez görüntülendi

SONBAHARDA TIRNAKLAR
Akasya Tozu

Önce tırnaklardan başlar herşey öyle değil mi ?
Kadınların ve erkeklerin en çok sevdiği şeydir eller… Eller ve tırnaklar… İlk adımdır tanımak için. Sizi ve karakterinizi anlatan, kim olduğunuzu ilk adımda karşı tarafa anlatan bölgedir eller. Erkeklerde bakım ve jestlerle yapar bunu ama kadınların en derin yardımcısı tırnaklardır. Bakımlı bir eli ‘daha ’ güzel yapmanın da tek yoludur vesselam.

Yani manikürden değil… onun kıyafeti ‘oje ’ dünyasından bahsediyorum bu yazıda.
Tabii ki bu kadar önemli bir noktada durunca da trend belirleme konusunda da öncü olabiliyor tırnaklar…
İşte bazı sonbahar renkleri de tıpkı kıyafetlerimizde, aksesuarlarımızda, şapkalarımızda ve rujlarımızda, hatta saçlarımızda olduğu gibi ojelerde de kilit noktada bulunuyor bu sene.
Hoş sohbet bir çay saati için muhteşem ‘doğallıklar ’, lila renkleri, kırık beyazlar yani tırnaklardaki klasik masumiyetler bu sene oldukça yaygın. Ya da kendinizi daha dişi göstermek istiyorsanız ‘bordo ’ ve tonlarını kullanmak da bir yöntem olabilir. Her zaman masum olmak kim ister öyle değil mi ?

Belki de marjinalliğe kaçıp, daha iddialı olmak için bir partide ‘krom ’ renkleri ‘altın ve gümüş ’ dokuları kullanmak da bir yol olabilir sizin için. Daha yaratıcı birşeyler istiyor ve sade kıyafetinize tatlılık katmak istiyorsanız ‘retro ’ tarzı desenleri kullanmaktan hiç çekinmeyin. Siyah üzerine beyaz çizgiler çekin, kırmızı üzerine sarı noktalar koyun, mavi üzerine beyaz daireler oluşturun… tüm nostaljik geçmişi tırnaklarınıza taşıyın.

Sonbahar tüm farklı tarzları, geniş önerileri ve birbirinden farklı kadın karakterlerini yönlendiren düzenleriyle bomba gibi gelirken, Sizler de tırnaklarınızdan başlayın yağmurlu günleri beklemeye.

Sonra itiraf edebilirsiniz ‘bu tırnaklar hiç bu kadar güzel olmamıştı.

Zümrüt Tanrıöven

 

Akasya Tozu
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yukarı Çık
golden lovita bayan azdırıcı aşk parfümü gainmax kilo aldırıcı teff tohumlu çay sipariş
macuni mahrem epimedyumlu macun fatmax