Şu ünlünün burnundan istiyorum!

Hangi ünlünün fotoğrafıyla geliyorlar?

Angelina Jolie, Halle Berry, Natalie Portman gibi ünlülerin burunları çok seviliyor. Burun ameliyatıyla bir gecede göz kamaştıran bir güzelliğe kavuşan çok sayıda ünlü var. Güzel olmak zorundalar, onların günlük hayatları güzelliklerini korumakla geçiyor.

Hedef: Doğal Görünen Bir Burun

Ünlülerin estetik doktoru Fatih Dağdelen, burnunuzun iyi görünmesini istemek Emma Stone ya da bir başkasının burnu gibi görünsün demek değil. Herkesin yüz yapısı farklı. Örneğin yüzünüz büyük hatlara sahipse Petek Dinçöz ’ünkü gibi küçük bir burun yüzünüzde güzel durmaz. Hedef, burnunuzu güzelleştirirken yüzünüzün geri kalanıyla olan uyumunu bozmamaktır.

Op.Dr. Fatih Dağdelen favori ünlünüzün burnu tıpa tıp kopyalanamaz, ama fikir alınabilir. Hastanın nasıl bir burun hayal ettiğini öğrenebiliriz.

İyi bir burun estetiği için tecrübeli, her gün birden fazla ameliyat yapan bir cerrah seçmelisiniz. Ayrıca modern bir hastane ve ileri teknolojiyi kullandığından da emin olmalısınız.
Estetik cerrahı Fatih Dağdelen, güzel sonuçlar elde etmek için ünlülerden örnek alınabilecek bir diğer şey de iyileşme dönemine onlar kadar önem vermektir. Dinlenebildiğiniz kadar dinlenin, aceleye getirmeyin. En iyi cilt bakım ürünlerinden alın. Zaten iyi bir cerrah seçtiyseniz iyileşme süreci için size en iyi ürünleri önerecektir.

Olumlu sonuçlar elde etmek için yapabileceğiniz bir diğer şey ise cildinizin bakımını iyi yapmanız. Kokusuz nemlendirici kremler ve sabunsuz temizleme jelleri bu süreçte cildinize iyi gelecek hafif ürünlerdendir. Ayrıca iyileşirken güneşe çok maruz kalmamaya çalışın. Özellikle ilk birkaç gün güneşten tamamen uzak durmanız gerekir. Dışarı çıkmanız gereken her gün güneş kremi kullanın.
Yaranın iyileşmesine izin vermeniz çok önemli. Bağlayan kabuklara, deriye ya da dikişlere kesinlikle dokunmayın, bu tür müdahaleler yaranın açılmasına ya da enfeksiyona neden olabilir.

Son olarak Fatih Dağdelen bol bol su içilmesini tavsiye ediyor. Günde yaklaşık 8 bardak su hücre yenilenmesini artırır ve cildi toksinlerden arındırır.

Op.Dr. Fatih Dağdelen
http://www.dr-fatihdagdelen.com/
Facebook/DoraHospital
Twitter/dorahospital