Tuay Karaca 2013 2014 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

İlkbahar ’ın kapımızı çalması ile Düğün mevsiminin de yaklaşıyor olduğunun sinyallerini almaktayız. Bu da bizim için yakınlarımızın yaklaşan nişan, düğün, mezuniyet gibi organizasyonlar da ne giyeceğimizi yavaş yavaş düşünmeye başlamamızın zamanının geldiğinin habercisidir.

Abiye, arz ve taleplerin artması ile doğan yeni tasarımcılar birbirinden şık modeller üreterek sizleri katılacağınız etkinlikler de gerçekten büyüleyici bir görünüme kavuşturmak için çok çalışıyorlar. Kişiye özel tasarımın popülerleştiği şu günler de bayanlar, sadece kendilerine özel kıyafetler giymek, başkaları ile aynı görünmek kesinlikle istemiyorlar. Bu noktada eğer siz de böyle düşünüyorsanız Tuay Karaca tamamen size hitap edecek muhteşem abiyeler hazırlıyor. Mezuniyet, düğün dernek, nişan derken aradığımızı bulmanın güçleştiği, hayalimiz de istediğimiz mutlak bir renk, bir tarz ve belli bir görünüm vardır. 2012 yılında bize bu inanılmaz kıyafetleri kazandıran Tuay Hanım ve annesi, Anadolu başta olmak üzere dünya üzerinde de bazı ülkelere imalatı olan ürünlerinin satışlarını gerçekleştiriyor.

2014 sezonuna Mardin semalarında yapmış olduğu koleksiyon çekimleri ile güçlü bir giriş yapmış olduğunu belirtmeliyiz. Trend pembeye ve tonlarına ağırlık veren marka da şampanya tonları da göz dolduyor, aynı zamanda etek modelleri de gönlümüzde ayrı bir yer ettiğini söyleyebiliriz.  Peplum detaylılar, asimetrik kesimler, dantelli taşlar ve ipek şantuklar kreasyonu oluşturan vazgeçilmez öğeler arasındadır. Sizler için yoğun talep gören 2013 modelleri ile yeni sezon kıyafetlerini harmanlamayı uygun gördük. Göze çarpan detaylar kullanan tasarımcı bizim aklımızı başımızdan aldı, bakalım sizler düşüneceksiniz. Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Tuay Karaca Abiye Modelleri Huzurunuzda;