Zehrace Gelin Başı Modelleri

Muhafazakâr bayanların kıyafetler üzerinde ki eksikliklerinin giderek kapatıldığı modaya yön veren tasarımcılar her geçen gün sizleri daha çok memnun edecekleri yeni modeller üretiyorlar. Bir kuaför ve güzellik salonu olarak İzmir ’de yola çıkan 2007 de hazır türban modellerini yaratmaya karar veren Zehrace markasından söz edeceğiz.

“Bozulmayan formda örtüler tasarladık” diye belirten firma, türbana yenilik getirmiştir. Abiye modelleri ile de davetler de şıklığınızı koruyabileceğiniz arayıp da bulamadığınız tesettürlü gece kıyafetlerini de size sunuyor. Mevsimin değişmesi ile anlam ve önem kazanan düğün dönemi içi ise gelin adaylarımıza şahıslarına münhasır hazır gelin başı modellerini galerimizde hazırladık, sizler için gözler önüne seriyoruz.

Bir gelin başının tüm gece boyunca ağırlığı, ihtişamı, sizi yormadan, bozulmadan tüm özel akşamınız boyunca onurlandırması tamamen alanında tek olan Zehrace ’nin hazır türban modelleri ile mümkündür. Tercih edilmesini sağlan bu önemli faktör ve tasarımlarında ki özgünlüğü ile birleşince ortaya, sezon gelinlerini düğünlerinde çok şık göstereceğe benziyor. Tesettürlü gelin başını taçlandıran detaylarda saklıdır, güller, güpürler, boncuklar ve ya tüller ile rüya gibi bir görünüme dönüşür. Gelin başı modellerinin yanı sıra hazır abiye eşarpları ile de talepleri doğrudan karşılayacak olan firma yıldızı parlamakta olan markalar arasında çoktan yerini aldı. Çağın teknolojik gelişmelerinden geri kalmayan firma bizlere tesettür modasında gelecek vaat ediyor. Zehrace bizim tarafımızdan çok sevildi umarız sizin tarafınızdan da beğenilir.

Zehrace Tesettürlü Gelin Başı Modelleri Karşınızda;